(097) 971-07-94, (073) 971-07-94
Ми працюємо: Пн-Пт 9:00-17:00, Сб,Нд вихідні

Конектори


З'єднувач проводів "скотч-лок" U5001
Скот-члок - це з'єднувач проводів для швидкого споювання мідних жил діаметром 0,4-0,7 мм. При з'єднанні не потрібна зачистка ізоляції, що спрощує процес і прискорює його...
Конектор RJ-45/FTP
Призначений для підключення кабелю кручена пара категорії 5E, що екранується до комутаційного обладнання...
Конектор RJ-45/UTP
Призначений для підключення кабелю кручена пара категорії 5E до комутаційного обладнання...
Роз'єм BNC-пружина
Використовується для передачі сигналу, що йде від джерела по кабелю до приймаючого устаткування. Використовують даний роз'єм BNC під гвинт з пружиною. Він підходить для кабелів з номінальним хвильовим..
Роз'єм BNCM-FF (без F)
Перехідник BNC - F. З однієї сторони має гніздо F, з іншої BNC штир. BNC роз'єми необхідні для подачі відео і аудіо сигналів. Перехідник штекер BNC - гніздо F дозволяє швидко і надійно підключити коак..
Роз'єм F RG-59
Роз'єм F типу (F-конектор) металевий хромований. Має різьблення на кабель RG59. Закріплюється на кабелі шляхом накручування...
Роз'єм VidiTech BNC-K
BNC-конектор VidiTech BNC-K з кріпленням під клемник створений для надійного з'єднання коаксіального кабелю і різноманітного відео / аудіо обладнання. Широке використання конекторів даного типу при мо..
Роз'єм живлення VidiTech VP-1
Конектор живлення VidiTech VP-1 ("папа") з кріпленням під Клемник створений для надійного з'єднання електричного кабелю і різноманітного відео / аудіо обладнання. Широке використання конекторів даного..
Роз'єм живлення VidiTech VP-2
Конектор живлення VidiTech VP-2 ( "мама") з кріпленням під Клемник створений для надійного з'єднання електричного кабелю і різноманітного відео / аудіо обладнання. Широке використання конекторів даног..
Роз'єм накрутний F6 (FY010) латунь
Конектор F6 - найпростіший роз'єм для кабелів 6-ї серії. Для монтажу роз'єму досить зачистити кабель та руками накрутити його на кабель і потім для з'єднання з необхідним пристроєм закріплюється затяж..
Роз'єм-перехідник VidiTech BNC-RCA
Конектор VidiTech BNC-RCA (BNC "папа" / RCA "мама") створений для надійного з'єднання кабелів з різноманітним відео/аудіо обладнанням. Широке використання конекторів даного типу при монтажах систем ві..
Розгалужувач живлення DC-F=>4xDC-M (D 5,5x2,5мм)
Розгалужувач живлення з 1 роз'єму DC ("Мама") в 4 роз'єми DC ("Папа"). Застосовується в системах відеоспостереження. Розрахований на потужність до 1 Вт і частоту до 2,5 ГГц. Водонепроникна оболонка. В..
Універсальна клема OBO Bettermann на 3 контакти
Універсальна швидкозатискна клема для з'єднання електричних проводів, протестована відповідно до EN 60998. Кабелі можуть бути гнучкими, багатожильними або жорсткими. При розведенні жорстких проводів н..
Універсальна клема OBO Bettermann на 5 контакти
Універсальна швидкозатискна клема для з'єднання електричних проводів, протестована відповідно до EN 60998. Кабелі можуть бути гнучкими, багатожильними або жорсткими. При розведенні жорстких проводів н..
Показано з 1 до 14 із 14 (усього 1 сторінок)
×

Зворотній дзвінок за 10 секунд!

Введіть Ваш номер (без +38):
Зворотній дзвінок