(097) 971-07-94, (073) 971-07-94
Ми працюємо: Пн-Пт 9:00-17:00, Сб,Нд вихідні

Арочні металодетектори


Арочний металодетектор Garrett MS3500
Garrett MS 3500 призначений для використання в жорстких умовах експлуатації. Завдяки рівномірному охопленням, високої чутливості і точності, виявляє будь-які металеві предмети, заборонені до проносу. ..
Арочний металодетектор Garrett MT5500
Трьохзонний доглядових арочний металошукач Garrett MT 5500 відрізняється високою пропускною здатністю і здатністю виявляти металеві предмети праворуч, ліворуч або по центру арки. Рівномірний поле вияв..
Арочний металодетектор Garrett PD-6500I 32 "
Багатозонний доглядових арочний металошукач Garrett PD6500i 32 "характеризується високою надійністю і точністю виявлення приховано проноситься металевих предметів. Відмінно зарекомендував себе при вик..
Арочний металодетектор Garrett PD-6500I EZL
Багатозонний доглядових арочний металошукач Garrett PD6500i EZL зарекомендував себе високою надійністю і точністю виявлення приховано проноситься металевих предметів. Ефективно використовується в точк..
Арочний металодетектор Garrett PD-6500I IP65
Багатозонний доглядових арочний металошукач Garrett PD6500i IP65 відрізняється високою надійністю і точністю виявлення приховано проноситься металевих предметів. Відмінно зарекомендував себе при викор..
Арочний металодетектор ZKTeco ZK-D1010S
Арочний металошукач - надійна і точна система для виявлення приховано проноситься металевих предметів. Використовується в точках проходу з підвищеними вимогами до безпеки або в місцях масового скупчен..
Арочний металодетектор ZKTeco ZK-D2180S (TI)
ZKD2180S є прохідним арочним металодетектором з інфрачервоним тепловізором, який може допомогти у вимірі температури тіла. Якщо виявлена температура перевищує 37,3°C або будь-яке інше значення, встано..
Арочний металодетектор з вимірником температури Uniview USS-SC100A-TM-O
Арочний металодетектор з вимірювачем температури призначений для перевірки людей на наявність металевих предметів та одночасного вимірювання температури тіл...
Арочний металодетектор складаний Aoyodi VO-1313
Арочний металодетектор Aoyodi VO-1313 складний використовується для портативної реалізації пропускних пунктів, пристрій призначений для виявлення металевих предметів. Являє собою арку, через яку прохо..
Металлодетектор арочный Garrett MZ 6100
Арочний металодетектор Garrett MZ 6100 - це високочутливий пристрій, який призначений для якісного контролю і виявлення прихованих металевих предметів. Функції металодетектора відповідають вимогам без..
Металодетектор арочний Aoyodi VO-1000A
Шестізонний доглядових арочний металошукач - надійна і точна система для виявлення приховано проноситься металевих предметів. Використовується в точках проходу з підвищеними вимогами до безпеки або в ..
Металодетектор арочний ZKTeco ZK-D1065
Арочний металошукач - надійна і точна система для виявлення приховано проноситься металевих предметів. Використовується в точках проходу з підвищеними вимогами до безпеки або в місцях масового скупчен..
Портативний арочний металодетектор Fisher M-Scope
Мобільний (складаний) арковий металодетектор Fisher M-Scope призначений для виявлення металевих об'єктів заборонених для пронесення. Може легко транспортуватися і швидко розгортатися буквально на будь..
Показано з 1 до 13 із 13 (усього 1 сторінок)
×

Зворотній дзвінок за 10 секунд!

Введіть Ваш номер (без +38):
Зворотній дзвінок